Apie mus

 • SAUGU ILGAM - tai, ko siekia UAB „Tego durys“, gamindama patikimas apsaugines duris namams, butams bei komercinės paskirties objektams.
 • UAB „Tego durys” yra veržli, šiuolaikiška kompanija, per kelerius metus įsitvirtinusi Lietuvos durų gamintojų rinkoje. Kompanijoje dirbančių kvalifikuotų specialistų dėka klientų ratas sparčiai plečiasi, o gamybos apimtys auga.
 • Patenkintas užsakovas – svarbiausias kompanijos tikslas. Profesionalių darbuotojų pagalba „Tego durys” pirmiausia tampa partneriu, padedančiu spręsti kylančius uždavinius bei nugalėti iššūkius. Kompanija tai daro valdydama gamybos pajėgumus, operatyviai pristatydama pageidaujamą produkcijos kiekį į reikiamą vietą ir gamindama aukščiausius kokybės standartus atitinkančias apsaugines duris. Rinkitės „Tego duris” ir užtikrinkite saugumą ilgam.

 

Įmonės specialistai, esant kliento pageidavimui, gali suteikti šias paslaugas:

 

 •        Profesionalios konsultacijos ir informacija apie dominančias duris, jų atitiktį standartų reikalavimams, pagalba pasirenkant kliento poreikius atitinkančias duris.
 •        Profesionalios konsultacijos ir informacija apie spynas durims, pagalba pasirenkant kliento poreikius atitinkančias spynas iš siūlomo plataus pripažintų ir sertifikuotų gamintojų spynų asortimento.
 •        Matavimų atlikimas kliento patalpose pasirinktų durų gamybai.
 •        Durų gamyba.
 •        Durų pristatymas ir sumontavimas kliento patalpose.
 •        Garantijos suteikimas produkcijai ir atliktiems darbams. Įmonės durims bei spynoms suteikiama 2 metų garantinė priežiūra, kuri kliento patogumui įgyvendinama per įmonės turimą atstovų tinklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
 •        Pogarantinė durų priežiūra.

UAB „TEGO durys“ gali pagaminti duris pagal kliento pageidavimus (pasirinktą durų spalvą, raštą, stiklo paketų formą), taip pat gali įgyvendinti nestandartinius sprendimus (išfrezuoti individualius durų raštus, sumontuoti stiklo paketus pagal užsakovo brėžinius, pagaminti į vidų atsidarančias ar nestandartinio pločio ir aukščio duris).

Durys statomos tam, kad atskirtų patalpas ar erdves ir atidarytų bei uždarytų įėjimus. Pro atviras duris patalpos vėdinamos, patenka šviesa. Uždarius duris, jei jos sandarios, patalpoje sulaikoma šiluma, sustabdomas sklindantis iš išorės triukšmas. Durys gali padėti apsisaugoti nuo įsilaužėlių, sustabdyti plintančią ugnį gaisro atveju. Jos taip pat gali būti estetikos detalė, puošianti Jūsų nuosavybę. Taigi durys padeda padidinti Jūsų erdvės privatumą ir saugumą, suteikia jai patogumo ir skoningumo.

Pagal panaudojimą durys skirstomos į dvi pagrindines rūšis:

       Vidinės durys – skirtos interjerui, vidaus patalpų atskyrimui (bute, name ir kt.).

       Išorinės (lauko) durys – skirtos eksterjerui, patalpų atskyrimui nuo išorės.

Vidinių ir išorinių durų gamyba skirtinga, skiriasi durų funkcionalumas, paskirtis, išvaizda, konstrukcija:

       Vidinių durų dažniausia paskirtis – suteikti privatumo. Jų gamyba pasižymi tuo, kad šios durys gaminamos plonesnės, dažniausiai tuščiavidurės, lengvesnės nei išorinės durys. Jos mažiau atsparios aplinkos poveikiui (netgi drėgmei). Vidaus durys gali būti be spynų arba su paprastomis spynomis. Durys gali būti medinės, metalinės, laminuotos, faneruotos, plastikinės, stiklinės, veidrodinės, stumdomos konstrukcijos ir kt.

Vidaus durų nepatariama naudoti vietoj išorės durų, nes jos neužtikrins lauko durims būtinų savybių.

       Lauko durų viena pagrindinių paskirčių - užtikrinti patalpų saugumą ir sandarumą. Jų gamyba pasižymi tuo, kad naudojamos tvirtesnės, ilgaamžiškesnės, aukštos kokybės medžiagos. Šios durys gaminamos masyvesnės, tvirtesnės, su sandarumą užtikrinančiais užpildais, atsparios klimato pokyčiams ir aplinkos poveikiui (padengtos specialiomis aukštos kokybės apsauginėmis dangomis ir pan.). Išorinėse duryse montuojamos saugesnės spynos, kad apsaugotų nuo įsilaužėlių. Jos gali būti medinės, metalinės, laminuotos, faneruotos, plastikinės, stiklo pluošto ir kt.

Tiek vidinės, tiek išorinės durys gali būti skoningos, puošnios, reprezentatyvios, pagamintos Jūsų pageidaujamo dydžio, formos, stiliaus.

Durų gamybai dažniausiai naudojamos šios medžiagos:

       Mediena – gali būti naudojama tiek vidaus, tiek lauko durų gamybai. Ši medžiaga ypač vertinama dėl suteikiamos estetikos, jaukumo, natūralumo ir elegancijos įspūdžio. Tačiau medinės durys reikalauja nemažai priežiūros, kadangi nėra atsparios aplinkos poveikiui, laikui bėgant turi tendenciją deformuotis ir dėl to nėra sandarios. Medinės lauko durys turi būti periodiškai padengiamos apsauginėmis dangomis.

       Metalas (plienas) – ši medžiaga ypač tinkama lauko durų, šarvuotų durų gamybai. Metalinės durys užtikrina saugumą, pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, geromis izoliacinėmis savybėmis, atsparumu aplinkos poveikiui (metalinės durų detalės turėtų būti padengtos apsaugine danga nuo korozijos).

       Medžio drožlių plokštė (MDP) – tinka tiek vidaus, tiek išorės durims, kurios yra patalpose. MDP atrodo kaip mediena, tačiau yra pakankamai tvirta ir nesideformuoja kaip natūrali mediena. Išorinėms durims laminuota medžio drožlių plokštė gali būti naudojama kaip apdaila, tačiau dėl tvirtumo durų konstrukcija turėtų būti metalinė (iš plieninių vamzdinių profilių ir plieno lakšto).

       PVC plokštė, plastikas - tinka tiek vidaus, tiek išorės durims. Plastikinės durys pakankamai tvirtos, patogios, reikalauja mažai priežiūros. Durų sandarumas priklauso nuo užpildo, sandarinimo tarpinės. Durų tvirtumas priklauso nuo konstrukcijos. Lauko durims PVC plokštė gali būti naudojama kaip apdaila, tačiau dėl tvirtumo durų konstrukcija turėtų būti metalinė (iš plieninių vamzdinių profilių ir plieno lakšto).

 

NAUDINGI PATARIMAI

Rinkdamiesi ir užsakydami duris gamybai, iš pradžių apsvarstykite šiuos dalykus:

 •  Durų stilių ir spalvą derinkite prie namų stiliaus ir aplinkos. Durys gali būti tradicinio, šiuolaikinio, senovinio stiliaus. Klasikinės (tradicinės) durys turi daugiau puošnumo, šiuolaikinės durys pasižymi minimalizmu.
 • Pasirinkite aukštos kokybės medžiagas durų gamybai ir apdailai, kad jos Jums tarnautų ilgai, užtikrintų saugumą, privatumą, būtų praktiškos, reprezentatyvios, atsparios aplinkos poveikiui, sandarios (gerai sulaikančios šilumą ir garsą).
 • Jei norite, kad į patalpą patektų daugiau šviesos, rinkitės duris su įmontuotu stiklo paketu.
 • Norėdami didesnio saugumo, rinkitės ne tik tvirtas duris, bet ir patikimą durų spyną.
 • Samdykite specialistus sumontuoti Jums duris, kadangi šis darbas reikalauja įgūdžių ir profesionalumo.
 • Pasidomėkite durims suteikiama garantine ir pogarantine priežiūra.

Jei svarstote apie durų kainą, ji priklausys nuo durų medžiagų, apdailos, apdirbimo būdo, spynų. Kokybiškos, patvarios, ilgaamžės durys santykinai brangesnės, tačiau tai bus ilgalaikė investicija.