Stumdomi Kiemo Vartai

Lengvi ir tvirtos konstrukcijos stumdomi kiemo vartai gaminami iš stačiakampio plieno profilių pagal individualius Jūsų kiemo įvažiavimo matmenis. Ant vartų rėmo gali buti tvirtinama dekoratyvinė vartų apdaila. Vartai gali buti papuošti ir kaltiniais metalo elementais, o vartų rėmas dažomas pagal pasirinktą užsakovo spalvą.

Stumdomų vartų pavyzdžiai

Stumdomi-TEGO-vartai-Nr9_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-3_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr.2_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr10_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-4_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-6_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-7_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-8_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr-9_large
Stumdomi-TEGO-vartai-Nr.3_large
Stumdomi-vartai-Nr.13_large
Stumdomi-vartai-Nr.14_large

Stumdomų vartų automatika

 Norint, kad Jūsų vartai veiktų kokybiškai bei patikimai, siūlome rinktis patikimą ir kokybišką BFT automatiką.

Stumdomų vartų BFT automatika gali būti valdoma distancinio pultelio, GSM, skaitmeninės klaviatūros ar rakto pagalba. Naudojami foto elementai sustabdys vartus, jei bus užfiksuota galima kliūtis. Užsakovo patogumui, garažo ir kiemo vartų valdymą galima apjungti i vieną sistemą, valdoma vienu distanciniu pulteliu.

BFT automatika jau daugeli metu naudojama Lietuvoje ir užsitikrino patikimos automatikos vardą, net atšiaurios Lietuviškos žiemos sąlygomis, esant 
 – 25°C laipsnių temperatūrai.

Daugiau informacijos apie BFT kompanijos automatiką galite rasti čia.

Stumdomų vartų furnitūra

COMBI Arialdo – tai ES, JAV ir daugelyje kitų valstybių gerai žinoma Itališka vartų furnitūra, kuri užtikrins patikimą Jūsų vartų judėjimą. Stumdomų vartų furnitūra sudaro ratukai, gembės, vartų gaudyklė ir apatinis ratukas.

Daugiau informacijos apie COMBI Arialdo vartų furnitūrą galite rasti čia

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau