Šarvuotos durys: privalumai ir minusai

Ilgus metus šarvuotos durys nepaleidžia pirmųjų pozicijų lauko durų varžybose. Jas renkasi ir tie, kurie gyvena daugiabučiuose, ir tie kurie ieško kokybiškų durų nuosaviems namams, komercinio tipo pastatams ir t.t. Kas lemia, kad esant tokiai plačiai pasiūlai – šarvuotos durys vis dar yra daugelio pasirinkimas numeris vienas?

Šarvuotų durų kaina

Kai kurie lygindami šarvuotas ir plastikines duris, kombinuotas – pastebi, kad pirmosios yra kiek brangesnės. Kaip tai gali tapti privalumu? Šarvuotos durys yra funkcionalesnės, tarnauja daugiau metų, nereikalauja priežiūros, tad galiausiai jos tampa priimtinesnis variantas. Kaina – atsiperka, kadangi pats gaminys – tarnauja kur kas ilgiau nei plastikinės ar kombinuotos.

Tvirtumas

Kaip jau minėjome, pats svarbiausia šių durų privalumas yra tai, kad jos – labai tvirtos. Jeigu norite gyventi saugiai – pasirinkite šarvuotas duris. Remiantis ilgaamžiškumo kriterijumi, šarvo durys tarnauja ilgiau nei medinės, plastikinės, kombinuotos durys.

Ilgaamžiškumas

Minėjome, kad šio tipo durys pasižymi ilgaamžiškumu. Kas geriausiai tai gali patvirtinti? Žmonės, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi kokybiškomis durimis. Eksploatacijos laiko tarpas skaičiuojamas dešimtimis metų.

Saugumo kriterijai

Lyginant šarvo duris su kitų tipų durimis taip pat  galima pastebėti, kad jos yra pačios tvirčiausios, tad geba pasiekti ir didžiausią saugumą. Jos ne tik sėkmingai apsaugo nuo įsilaužėlių, tačiau taip pat yra atsparios ugniai.

Garso izoliacijos niuansai

Tiems, kurie nori gyventi komfortabiliai – puikiai tinka šios durys, kadangi jos gerai izoliuoja garsą. Jeigu gyvenate mieste, judriose gatvėse – tokiu atveju įsigijus šarvo duris ir plastikinius langus galėsite pagerinti gyvenimo kokybę net kelis kartus.

Stilius

Daugelis klaidingai galvoja, kad šarvuotos durys atrodo neestetiškai, grubiai. Tai nėra tiesa, kadangi platus durų pasirinkimas suteikia galimybę kurti tokį interjerą bei eksterjerą, koks Jums labiausiai tinka. Pasižvalgykite po mūsų katalogą!

Lengva priežiūra

Vertinama ir tai, kad šio tipo durys nereikalauja beveik jokios priežiūros, atrodo puikiai. Jas valyti galima su paprasčiausiu vandeniu bei kempine. Taip pašalinsite nešvarumus, dulkes, pačios durys atrodys puikiai. Jų nereikia nuolatos impregnuoti kaip medinių, jos taip paprastai nesusibraižo kaip kad plastikinės.

Atsparumas aplinkai

Šarvo durys pasižymi ir geru atsparumu neigiamiems aplinkos dirgikliams: tiesioginiams saulės spinduliams, vėjui, lietui ir t.t.

Minusai

Sunku būtų išskirti šių durų minusus, kadangi jie dažniausiai  vistiek virsta pliusais. Bijote, kad kaina bus didelė? Pirkite internetu, palaukite akcijos ir sutaupykite. Įvertinkite tai, kad geros durys Jums tarnaus ilgai. Baiminatės, kad nerasite norimo stiliaus? Peržiūrėkite pasiūlymus mūsų kataloge ir visada galite susisiekti, jeigu nerandate to, kas Jums labiausiai tinka. Bijote, kad užraktas nebus geras? Pirkite ten, kur prekiaujama tik sertifikuotomis durimis, kurių funkcionalumas bus patvirtintas laiko.

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau