Varstomi Kiemo Vartai

Lengvi ir tvirtos konstrukcijos varstomi kiemo vartai gaminami iš stačiakampio plieno profilių pagal individualius Jūsų kiemo įvažiavimo matmenis. Ant vartų rėmo gali buti tvirtinama dekoratyvinė vartų apdaila. Vartai gali buti papuošti ir kaltiniais metalo elementais, o vartų rėmas dažomas pagal pasirinktą užsakovo spalvą.

Varstomų kiemo vartų pavyzdžiai

Varstomi-TEGO-vartai-Nr-5_large
Varstomi-vartai-Nr.1_large
Varstomi-TEGO-vartai-Nr-6_large
Varstomi-vartai-Nr.12_large
Varstomi-TEGO-vartai_large
Varstomi-TEGO-vartai-Nr-4_large
Varstomi-vartai-Nr.11_large
Varstomi-vartai-Nr.13_large
Varstomi-TEGO-vartai-Nr.2_large
Varstomii-TEGO-vartai-Nr-7_large
Varstomi-vartai-Nr.14_large

Automatiniai varstomi kiemo vartai

Norint, kad Jūsų vartai veiktų kokybiškai bei patikimai, siūlome rinktis patikimą ir kokybišką BFT automatiką.

Varstomų vartų BFT automatika gali būti valdoma distancinio pultelio, GSM, skaitmeninės klaviatūros ar rakto pagalba. Naudojami foto elementai sustabdys vartus, jei bus užfiksuota galima kliūtis. Užsakovo patogumui, garažo ir kiemo vartų valdymą galima apjungti i vieną sistemą, valdoma vienu distanciniu pulteliu.

BFT automatika jau daugeli metu naudojama Lietuvoje ir užsitikrino patikimos automatikos vardą, net atšiaurios Lietuviškos žiemos sąlygomis, esant – 25°C laipsnių temperatūrai.

Varstomų kiemo vartų kaina

Vartomi kiemo vartai ir jiems reikalingų automatizuotų detalių kaina pateikiama žemiau.

Daugiau informacijos apie BFT kompanijos automatiką galite rasti čia.

Varstomi kiemo vartai ir jų furnitūra

COMBI Arialdo – tai ES, JAV ir daugelyje kitų valstybių gerai žinoma Itališka vartų furnitūra, kuri užtikrins patikimą Jūsų vartų judėjimą. Vartai varstomi COMBI Arialdo reguliuojamais vyriais, todėl prireikus vartai lengvai reguliuojasi.

Daugiau informacijos apie COMBI Arialdo vartų furnitūrą galite rasti čia.

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau