Kiemo vartai

Lengvai ir tvirtos konstrukcijos stumdomi bei varstomi kiemo vartai gaminami iš stačiakampio plieno profilių pagal individualius Jūsų kiemo įvažiavimo matmenis. Ant vartų rėmo gali buti tvirtinama dekoratyvinė vartų apdaila. Vartai gali buti papuošti ir kaltiniais metalo elementais, o vartų rėmas dažomas pagal pasirinktą užsakovo spalvą. Vartų valdymui naudojama patikima ir pripažinimą Lietuvoje pelniusi BFT automatika.

Tegodurys kiemo vartai

Profesionalių darbuotojų pagalba „Tego durys” pirmiausia tampa partneriu, padedančiu spręsti kylančius uždavinius bei nugalėti iššūkius. Kompanija tai daro valdydama gamybos pajėgumus, operatyviai pristatydama pageidaujamą produkcijos kiekį į reikiamą vietą ir gamindama aukščiausius kokybės standartus atitinkančias apsaugines duris. Rinkitės „Tego duris” ir užtikrinkite saugumą ilgam.

Naudingi patarimai kaip išsirinkti tinkamus kiemo vartus

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau