Kiemo vartai

Lengvai ir tvirtos konstrukcijos stumdomi bei varstomi kiemo vartai gaminami iš stačiakampio plieno profilių pagal individualius Jūsų kiemo įvažiavimo matmenis. Ant vartų rėmo gali buti tvirtinama dekoratyvinė vartų apdaila. Vartai gali buti papuošti ir kaltiniais metalo elementais, o vartų rėmas dažomas pagal pasirinktą užsakovo spalvą. Vartų valdymui naudojama patikima ir pripažinimą Lietuvoje pelniusi BFT automatika.

Tegodurys kiemo vartai

Profesionalių darbuotojų pagalba „Tego durys” pirmiausia tampa partneriu, padedančiu spręsti kylančius uždavinius bei nugalėti iššūkius. Kompanija tai daro valdydama gamybos pajėgumus, operatyviai pristatydama pageidaujamą produkcijos kiekį į reikiamą vietą ir gamindama aukščiausius kokybės standartus atitinkančias apsaugines duris. Rinkitės „Tego duris” ir užtikrinkite saugumą ilgam.

 • Uždaryti Jūsų teritoriją, kad į ją negalėtų patekti nepageidaujami svečiai, ir tokiu būdu apsaugoti Jūsų nuosavybę.
 • Apsaugoti, kad į gatvę neišbėgtų Jūsų vaikai ar/ir gyvūnai.
 • Suteikti daugiau privatumo Jūsų gyvenimui.
 • Padidinti Jūsų aplinkos, eksterjero patrauklumą.

Naudingi patarimai kaip išsirinkti tinkamus kiemo vartus

 • Kiemo vartai turėtų būti tvirti, patikimi, ilgaamžiai. Rinkitės kokybiškas vartų ir jų elementų medžiagas, nes vartai bus dažnai varstomi/stumdomi. Metalas yra pati ilgaamžiškiausia ir tvirčiausia medžiaga (plienas, kaltinė geležis).
 • Sprendžiant apie vartų saugumo reikalavimus, jie priklausys nuo to, ar turite vaikų, gyvūnų, ar Jūsų kaimynystėje saugu.

  Jei turite vaikų, vartai turėtų ne tik apsaugoti juos nuo galimo išbėgimo į gatvę, sustabdyti nuo perlipimo, bet ir kad patys vartai būtų patikimai sumontuoti, savo detalėmis nesužalotų vaikų, kai jie žais šalia vartų ar juos tyrinės. Vartai taip pat turėtų būti rakinami, neperlipami ir gana aukšti (1,5 m ar aukštesni). Jei turite gyvūnų, vartuose neturėtų būti plačių tarpų, leidžiančių pro vartų apačią ar tarpus prasmukti į gatvę
 • Vartai turėtų būti funkcionalūs – patikimai uždaryti Jūsų teritoriją. Apsvarstykite, kaip jie turėtų užsidaryti – su skląsčiu ar būti rakinami su užraktu, valdomi nuotoliniu būdu, ar juose turėtų būti sumontuota stebėjimo sistema? Automatiniu būdu valdomi vartai turi didelių pranašumų – galite juos atidaryti ar uždaryti būdamas namuose ar sėdėdamas automobilyje.
 • Rinkdamiesi vartų stilių ir spalvą, įvertinkite, ar jie turėtų neišsiskirti iš bendros aplinkos ar priešingai – pagerinti Jūsų namo kiemo estetinę išvaizdą? Kokį įspūdį vartai turėtų suteikti aplinkiniams – elegantiškumo, svetingumo, senoviškumo, klasikos ar tvirtos ir nepalaužiamos apsaugos, saugomo Jūsų privatumo? Koks Jūsų namo, kiemo, sodo stilius?

  Rinkdamiesi vartų stilių, turėkite mintyje, kad neįprasto dizaino, labai puošnūs vartai visuomet atkreipia į save didesnį dėmesį, tad apsispręskite iš anksto, ar Jums bus reikalingas padidintas praeivių dėmesys.

  Dekoratyvumo požiūriu, tiek metaliniai (kaltinės geležies), tiek mediniai vartai gali atrodyti labai patraukliai. Metaliniai vartai nebūtinai yra sunkūs – jie gali būti visai paprasti, minimalistiniai arba labai įmantrūs, sudėtingi. Moderniam, minimalistiniam ar struktūrizuotam kiemui puikiai tiks metaliniai vartai. Kaimiško stiliaus kiemui tiks vartai su mediniais elementais. Vartai savo stiliumi taip pat turėtų derėti prie Jūsų namo ir teritoriją juosiančios tvoros.

  Vartai gali būti nudažomi Jūsų pageidaujama spalva, jie gali būti papuošti arkiniais elementais, grotelėmis ir pan. Vartai su grotelėmis gali būti pagyvinami „lipančiais“ augalais. Vartų aukštis taip pat svarbus jų estetinei išvaizdai – žemesni vartai atrodys gražiau nei aukšti.
 • Vartų aukštis ir peršviečiamumas nulems Jūsų teritorijos privatumą. Jei nenorite, kad kas nors matytų, kas vyksta Jūsų kieme, rinkitės pakankamai aukštus vartus – suaugusio žmogaus ūgio ar aukštesnius, taip pat kuo mažiau peršviečiamus. Metaliniai vartai paprastai nesuteikia tiek daug privatumo kiek mediniai, tačiau metaliniai vartai gali padidinti privatumą, jei jie derinami su uždarais elementais (medinėmis lentelėmis ir pan.).
 • Įvertinkite, kokia vartams bus reikalinga priežiūra – ar jie praktiški, ar tarnaus Jums ilgus metus? Kai kurios medžiagos reikalauja reguliaraus perdažymo, papildomo apsauginio padengimo (mediena). Mediniai vartai ar jų elementai turi būti padengti specialiomis dangomis ir reguliariai prižiūrimi, kad būtų atsparesni aplinkai, nes mediena laikui bėgant ir ypač esant drėgnam, lietingam klimatui, linkusi pūti ir deformuotis. Metalas daug ilgaamžiškesnis ir beveik nereikalauja priežiūros, tačiau metaliniai vartų elementai turėtų būti apsaugoti nuo korozijos.
 • Nutarkite, ar Jums reikalingi stumdomi ar varstomi kiemo vartai. Stumdomiems vartams reikės pakankamai vietos vartų šone. Varstomiems vartams reikės daugiau vietos priekyje ir už vartų.
 • Vartų plotis turėtų būti tinkamas – kad tilptų pravažiuoti ne tik Jūsų automobilis, bet ir, kritiniais atvejais, greitosios pagalbos, gaisrinės ir pan. automobiliai. Palikite papildomos vietos vartų šonuose saugiam pėsčiųjų praėjimui. Platesniems įvažiavimams labiau tinka metaliniai vartai nei mediniai, nes platūs vartai turi būti pakankamai stiprūs, stabilūs ir nesideformuoti dėl svorio.
 • Įvertinkite atstumus, kad būtų pakankamas atstumas tarp kelio/gatvės ir vartų, kad Jūs, gatvėje laukdamas, kol atsidarys vartai į Jūsų kiemą, nesudarytumėte transporto nepralaidumo.
 • Nutarkite, koks Jūsų biudžetas vartams? Vartų kaina priklausys nuo medžiagų, iš kurių jie pagaminti, vartų aukščio, pločio, papildomų dekoratyvių elementų. Nors vartai iš pažiūros atrodo nedidelė visos Jūsų aplinkos dalis, tačiau jie yra labai svarbūs, padedantys užtikrinti saugumą, privatumą, estetinę harmoniją, dėl to verta investuoti į kokybiškus vartus, kurie Jums tarnaus ilgai ir patikimai.
Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau