Apie mus

SAUGU ILGAM – tai, ko siekia UAB „Tego durys“, gamindama patikimas apsaugines duris namams, butams bei komercinės paskirties objektams.

UAB „Tego durys” yra veržli, šiuolaikiška kompanija, per kelerius metus įsitvirtinusi Lietuvos durų gamintojų rinkoje. Kompanijoje dirbančių kvalifikuotų specialistų dėka klientų ratas sparčiai plečiasi, o gamybos apimtys auga

Dėmesys klientui

Patenkintas užsakovas – svarbiausias kompanijos tikslas.

Profesionalus partneris

 Profesionalių darbuotojų pagalba „Tego durys” pirmiausia tampa partneriu, padedančiu spręsti kylančius uždavinius bei nugalėti iššūkius. Kompanija tai daro valdydama gamybos pajėgumus, operatyviai pristatydama pageidaujamą produkcijos kiekį į reikiamą vietą ir gamindama aukščiausius kokybės standartus atitinkančias apsaugines duris. Rinkitės „Tego duris” ir užtikrinkite saugumą ilgam.

Įmonės specialistai, esant kliento pageidavimui, gali suteikti šias paslaugas:

UAB „TEGO durys“ gali pagaminti duris pagal kliento pageidavimus

(pasirinktą durų spalvą, raštą, stiklo paketų formą), taip pat gali įgyvendinti nestandartinius sprendimus (išfrezuoti individualius durų raštus, sumontuoti stiklo paketus pagal užsakovo brėžinius, pagaminti į vidų atsidarančias ar nestandartinio pločio ir aukščio duris).

Pagal panaudojimą durys skirstomos į dvi pagrindines rūšis:

Vidinių ir išorinių durų gamyba skirtinga, skiriasi durų funkcionalumas, paskirtis, išvaizda, konstrukcija:

Tiek vidinės, tiek išorinės durys gali būti skoningos, puošnios, reprezentatyvios, pagamintos Jūsų pageidaujamo dydžio, formos, stiliaus.

Vidinių durų dažniausia paskirtis – suteikti privatumo. Jų gamyba pasižymi tuo, kad šios durys gaminamos plonesnės, dažniausiai tuščiavidurės, lengvesnės nei išorinės durys. Jos mažiau atsparios aplinkos poveikiui (netgi drėgmei). Vidaus durys gali būti be spynų arba su paprastomis spynomis. Durys gali būti medinės, metalinės, laminuotos, faneruotos, plastikinės, stiklinės, veidrodinės, stumdomos konstrukcijos ir kt.

Vidaus durų nepatariama naudoti vietoj išorės durų, nes jos neužtikrins lauko durims būtinų savybių. 

Lauko durų viena pagrindinių paskirčių – užtikrinti patalpų saugumą ir sandarumą. Jų gamyba pasižymi tuo, kad naudojamos tvirtesnės, ilgaamžiškesnės, aukštos kokybės medžiagos. Šios durys gaminamos masyvesnės, tvirtesnės, su sandarumą užtikrinančiais užpildais, atsparios klimato pokyčiams ir aplinkos poveikiui (padengtos specialiomis aukštos kokybės apsauginėmis dangomis ir pan.). Išorinėse duryse montuojamos saugesnės spynos, kad apsaugotų nuo įsilaužėlių. Jos gali būti medinės, metalinės, laminuotos, faneruotos, plastikinės, stiklo pluošto ir kt.

Tiek vidinės, tiek išorinės durys gali būti skoningos, puošnios, reprezentatyvios, pagamintos Jūsų pageidaujamo dydžio, formos, stiliaus

Durų gamybai dažniausiai naudojamos šios medžiagos

Turite klausimų?
Kreipkitės ir mūsų ekspertai jums patars, kaip išsirinkti tinkamas duris.

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau