Svarbios lauko durų savybės

Lauko durys –  vienas pirmųjų dalykų, kuriuos pamato Jūsų namų lankytojai. Aukštos kokybės, gražiai atrodančios durys pagerina namo išvaizdą, sudaro puikų pirmąjį įspūdį apie Jūsų – šeimininkų skonį ir svetingumą, padidina viso namo vertę. Kita vertus, lauko durys – ne tik estetikos detalė, bet ir svarbus namo saugumo užtikrinimo elementas, turintis ilgus metus patikimai saugoti šeimininkų turtą nuo neprašytų svečių. Jos taip pat turi būti pakankamai tvirtos ir atsparios įvairioms oro sąlygoms bei smūgiams, pasižymėti geromis izoliacinėmis savybėmis (sulaikyti šilumą ir šaltį; garsą).

Lauko durys gali būti priekinės (fasadinės) arba galinės. Jos gali būti naudojamos nuosavuose namuose arba kaip apsauginės durys specialiose patalpose (pagalbinėse patalpose, laiptinėse, sandėliuose).

Pagrindinės kokybiškų šarvuotų durų charakteristikos:

Iš pradžių nuspręskite, kokia bus Jūsų lauko durų paskirtis? Suteikti daugiau architektūrinio savitumo ir dekoratyvumo namo eksterjerui, padidinti šilumos energijos panaudojimo efektyvumą, padidinti namo saugumą?

Atsakymai į šiuos klausimus padės pasirinkti lauko durų stilių, apdailą, medžiagas, iš kurių jos pagamintos (medienos, stiklo pluošto, metalo, plastiko ir t.t.). Pažymėtina, kad medžiaga, iš kurios pagamintas durų pagrindas (paviršius) daugiausiai nulemia durų išvaizdą, ilgaamžiškumą, saugumą ir kainą.

Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau