Durų gamyba Šiauliuose - ieškantiems ilgaamžiškumo

Įsigijus kokybiškas lauko duris galėsite ilgus metus nepergyventi dėl jų funkcionalumo. Žinoma, džiugina ir estetika, kadangi gražios lauko durys – patrauklūs namai. Durų gamyba Šiauliuose atliekama naudojant inovatyviausias medžiagas, kurios gali užtikrinti durų funkcionalumo bei stiliaus ilgaamžiškumą.

Durų gamyba Šiauliuose – ieškantiems kokybės

Lauko durys gali būti labai įvairios, tad natūralu, kad renkantis Jums labiausiai tinkamas – būtina pasitarti su profesionalais. Labiausiai vertinamos šarvo, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, yra estetiškai patrauklios, nereikalauja beveik jokios priežiūros. Žinoma, pagal poreikius gali būti reikalingos spec. paskirties metalinės durys, kurios pasižymi daugiafunkcionalumu ir gera kaina.

Durų gamyba Šiauliuose atliekama naudojant pažangiausias technologijas, inovatyviausias medžiagas, kurios padeda pasiekti maksimalų tikslumą bei ilgalaikį rezultatą. Suprantama, kad kokybiškos lauko durys tarnaus ilgiau – jeigu skirsite joms šiek tiek dėmesio. Aptarsime svarbiausius jų priežiūros niuansus, kad jos ne tik saugotų, tačiau ir puoštų Jūsų namus.

Durų priežiūros niuansai

Pateikiame trijų populiariausių durų tipų: šarvo, medinių ir stiklinių durų priežiūros ypatūmus ir patarimus.

Šarvo durų priežiūra

Šarvo durų priežiūra prasideda nuo tinkamo jų įmontavimo. Norėdami sutaupyti kartais žmonės bando durys įsidėti patys. Koks to rezultatas? Netinkama pozicija ir tuo pačiu netinkamas durų funkcijos atlikimas. Taigi – profesionali pagalba įsidiegiant duris yra būtina.

Durys tarnaus ilgiau, jeigu jas darydami labai nelenksite, netrankysite rankenos. Kuomet ji susidėvi – keiskite ją nauja, nebūtinas naujų durų pirkimas.

Svarbu rūpintis ne tik rankena, tačiau visomis durimis. Netrankykite jų, pasirūpinkite, kad kai jos pilnai atidarytos – durų kampas nesiremtų į tam tikrus dirgiklius. Durų gamyba Šiauliuose dažnai prekiauja ne tik pačiomis durimis, tačiau ir minkštais „kampučiais“, kuriais galima „dekoruoti“ sienas, turėklus į kuriuos durys gali remtis. Tokiu atveju išvengsite greitesnio jų susidėvėjimo.

Daiktų kaišiojimas į užraktus – dažnas  yra vaikų žaidimas. Ką daryti tokiu atveju? Ne visada pavyksta spynas sutvarkyti. Belieka jas keisti naujomis.

Šarvo durys gali būti valomos su paprasčiausiu vandeniu bei muilu. Nepamirškite nuvalius su šlapiu – pervalyti ir su sausa šluoste. Taip pavyks išvengti negražių vandens „nubėgimų“, kurie tikrai nepuošia durų.

Medinių durų priežiūra

Šarvo durys vadinamos pačiomis tvariausiomis, ilgaamžiškiausiomis ir mažiausiai keliančiomis problemų, tačiau net ir tada kai kurie žmonės nusprendžia, kad jiems puikiai tinka medinės. O ar jas sunku yra prižiūrėti?

Medinės durys dažniausiai būna lakuotos. Atsiminkite, kad kas kelerius metus būtina atnaujinti lako paviršių, kadangi aplinkos poveikis gali gana greitai pakenkti medžiui. Taip pat medinės durys reikalauja ir reguliaraus jų valymo. Kaip ir šarvo duris – valyti galima su vandeniu bei muilu. Tačiau šiuo atveju pašalinti drėgmės perteklių yra dar svarbiau, kadangi nuo jo – durys greičiau dėvisi. Taip pat valymui verta naudoti specialias baldams skirtas valymo priemones, kurios padengia lakuotus paviršius nematoma plėvele, kuri suteikia papildomos apsaugos.

Valymo metu nenaudokite stiprių šveičiamųjų priemonių, kadangi galite subraižyti duris.

Stiklinių durų priežiūra

Komercinio tipo pastatuose labai dažnai įmontuojamos stiklinės durys. Jos – atrodo gražiai, tačiau priežiūra reikalauja daugiausia laiko. Žinoma, tokiu atveju, kai norite, kad jos atrodytų gražiai, kadangi reguliarus stiklo valymas yra būtinas.

Suprantama, kad nešvarumams ant stiklo pašalinti reikalingos specialios valymo priemonės. Vien tik vandens bei muilo – tikrai nepakanka. Taip pat reikia įsigyti ne tik valymui skirtus skysčius, tačiau ir specialius šepetėlius, kurie padeda greitai pašalinti bet kokius nešvarumus. Baigus plauti būtinai reikia pašalinti perteklinę drėgmę, kadangi taip pat atsiras „nubėgimai“. Valymui, vėlgi, reikalingos specialios šluostės, kurios padeda išblizginti duris.

Svarbiausia nenaudoti labai šiurkščių paviršių gremžtukų, kadangi stiklas gali būti sugadinamas nepataisomai.
Uždaryti meniu

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau